Sazinieties ar mums

Tel: + 86-20-81716752

Fakss: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-pasts:Cathy001@gdbahe.com

Pievienot: Ēka 51, 1850 Chuangyi dārza Nr. 200 East Fangcun Avenue, Liwan rajons, Guangzhou, Ķīna

Mājas > Jaunumi > Saturs
Augsta profila un elegantu iekštelpu stadiona aizkaru sienu alumīnija paneļu projekts Dec 13, 2017

Šis stadions atrodas Kalifornijā, ko sauc Roberts Pavilion, ir    nesen izveidotais iekštelpu stadions, Kalifornijas brīvo mākslu koledža. Robertsa paviljons izmanto PVDF alumīnija aizkaru paneļu ārējo apdari, viss izskats ir cēls un spilgts, piesaista daudz cilvēku, ir impulss apmeklēt un baudīt šo izskatu. Ārējā aizkaru sienas fluora un oglekļa alumīnija vienotā paneļa īpašības ir laika apstākļu izturība, izturība pret atmosfēru var būt līdz 30 gadiem un saglabāt krāsu nezust.


5.jpg


Robertsa paviljons nakts laikā ir arī izcili spīdīgs un mirdzošs . Mūsdienās PVDF alumīnija aizkaru sienu paneļi pakāpeniski tiek pielietoti Wanda, Wal-Mart un citos lielos muzejos, iepirkšanās centra projektos.


1.jpg4.jpgRoberts Pavilion atpūtas zāle izmantoja alumīnija korķa paneli kā griestu apdari, alumīnija šūnveida paneļu griesti var izraisīt skaņas izolāciju, tas ir augstākās klases celtniecības materiāls iekštelpu dekorēšanai.

3.jpg


Bet Roberta Paviljona fitnesa zona ir mazāka, izmantojot koka graudu alumīnija profila griestus , no vienas puses, nostiprina telpas gaisa plūsmu, bet arī palielina interjera dizaina elastību un dekoratīvo elastību alumīnija taisnstūra caurules lietojumam.


2.jpg