Sazinieties ar mums

Tel: + 86-20-81716752

Fakss: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-pasts:Cathy001@gdbahe.com

Pievienot: Ēka 51, 1850 Chuangyi dārza Nr. 200 East Fangcun Avenue, Liwan rajons, Guangzhou, Ķīna

Mājas > Zināšanas > Saturs
Trīs alumīnija ekstrūzijas profili iepirkuma principi Sep 11, 2017

Pirmais: ļoti lēti nevar izvēlēties

Alumīnija izmaksas = alumīnija spot cena + ekstrūzijas alumīnija apstrādes izmaksas + iepakojuma materiālu kravu.

Šie ir ļoti pārredzams, alumīnija izmaksas ir gandrīz, ievērojami zemāka par tirgus cenu, pirmā iespējamā: mazāks svars uz vienu metru; Otrais: alumīnija kalums ir pārstrādāta alumīnija atkritumiem; trešais: zaudējumu palielinājuma

Otrais: zinu tikai pārdošanas materiālu piegādātāju nevar izvēlēties

Sagatavo maz preces, pārvietot dažus elektroinstalācijas mis, var atvērt tiešsaistes vēlas darīt veicināšanu. Šie bieži vien skar mūsu pircējiem. Garām, elektroinstalācijas lielākoties neprot izmantot, tikai zināt, vienības cena. Kā izmantot, lai apmierinātu klientu; kā vislabāk rentabli; dažādās vietās tādā veidā ir labākais veids, kā savienot.

Treškārt: alumīnija ražošanas bāzes piegādātāju izvēli

Alumīnija ražošanā orientēta piegādātājiem, parasti ir iesaistīti šajā nozarē vairāk nekā 5 gadus, to pašu lietotājiem ir liela praktiskā pieredze, produktu kvalitāti un veiktspēju ir ļoti laba izpratne un meistarību, ieteiks atbilstošus Klientiem ir nepieciešams lielāku vērtību, naudas līdzekļu, izvēlieties ērti un praktiski aksesuāri.

Rūpnieciskā alumīnija plaši izmanto plašu daudzpusība, tas ir videi draudzīgs, viegli salikšanu un izjaukšanu, ietaupot laiku un ir zināma ilgu kalpošanas laiku. Rūpnieciskā alumīnija profili, specifikācijas, piemērots visa veida mehāniskām ierīcēm; bez metināšanas, viegli pielāgot lielumu, vienkārši mainīt struktūru; izmēru pielaides prasību stingru, augsta virsmas apdares prasībām; montāžas darbu ērtu un efektīvu, augsta produktivitāte.

Piemēro Direktīvas piemērošanas: ražošanas līnijas, cauruļvada darbības tabulā, biroja starpsienas, ekrāni, rūpniecības žogi un dažādas struktūras, displeja statīva, plaukti, mehāniskās plombas apvāks un tā tālāk.