Sazinieties ar mums

Tel: + 86-20-81716752

Fakss: + 86-20-86519325

Mob: +8613533180895

E-pasts:Cathy001@gdbahe.com

Pievienot: Ēka 51, 1850 Chuangyi dārza Nr. 200 East Fangcun Avenue, Liwan rajons, Guangzhou, Ķīna

Mājas > Zināšanas > Saturs
Alumīnija loksnes plāksnīte pēc precizitātes prasībām Sep 11, 2017

Parastos apstākļos alumīnija finieris ir daudzu ražojumu sērija, pēc tam - būvniecības pusē, un pēc tam - nākamā ražošanas un pārstrādes partija. Šajā kontekstā tas prasa, lai alumīnija finiera izstrādājumu ražošana un pārstrāde nevarētu būt pārāk liela kļūda. Mazu kļūdu sākums, lēni uzkrāts, tas padarīs alumīnija finiera apstrādi un pat uzstādīs problēmas.

Apstrādājot alumīnija finieris, patiesībā ir valstis, kas saistītas ar ieteicamo standartu, uzskaitītie standarti ir ļoti skaidri norādīti attiecīgajos parametru noteikumos, piemēram, alumīnija finiera izmērs, specifikācijas ir garas un platas, biezas , locīšanas augstums, diagonāles starpība utt. Garums un platums nosaka alumīnija finiera pamatformu, bet biezums ietekmē visa finiera veiktspēju. Neatkarīgi no finiera versijas, biezuma kļūdai jākontrolē 0,1 mm. Un maksimālā pieļaujamā kļūda garumā un platumā ir 1 mm, ja alumīnija finiera garums un platums ir mazāks par 2000 mm. Ja garums un platums ir lielāks par 2000 mm, kļūda nedrīkst pārsniegt 1,5 mm.

Un alumīnija finiera augstumam tā un alumīnija finiera izmēram nav noteiktas attiecības, tādēļ noteikumi nedrīkst pārsniegt 0,5 mm, tāpat kā alumīnija plāksnes diagonālo pieļaujamo kļūdu diapazonā, kad alumīnija finiera garums ir mazāks par 2000 Mm, pieļaujot 2 mm kļūdu, ja garums ir lielāks par 2000 mm, tad kļūda nedrīkst pārsniegt 3 mm.

Tā kā alumīnija lokšņu plāksnes ražo tehniskie darbinieki ražošanas procesā, tas var padarīt apstrādi no alumīnija plāksnes, ir noteiktas kļūdas, alumīnija lokšņu metāla loksnes par nepieciešamību kontrolēt šo kļūdu samērīgā diapazonā, tāpēc alumīnija finiera ražošanai un apstrādei jābūt stingrā saskaņā ar valsts precizitātes prasībām, lai nodrošinātu produkta kvalificēšanu.